.

.

мотоцикл делови Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот За Јамаха FZ1 2001-2013 FZ6 2004-2012 FZ6R 09-12 MT09 14-15 MT03 06-12

мотоцикл делови Алуминиум главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот За Јамаха FZ1 2001-2013 FZ6 2004-2012 FZ6R 09-12

DEN 516.00
DEN 433.00
Количината на стоката
Тековен


ставка детали
објектот состојба : 100% нов бренд ,со висок квалитет
објектот материјал : алуминиум
објектот боја : како на сл покажуваат : Црна, сребрена портокал зелено, сино злато
објектот големина : 6mm 8мм 10mmm
објектот fitment : За универзален
pacakge : 1 пар на мотоцикл главниот дел на задната суспензија Лизгачи
ЗА ЈАМАХА логото

Детални карактеристики

боја:
6mm црна, 8mm црна, 10мм црна, 6mm Сина, 8mm Сина, 10мм Сина, 6mm Злато, 8mm Злато, 10мм Злато, 6mm Зелена, 8mm Зелена, 10мм Зелена, 6mm Црвена, 8mm Црвена, 10мм Црвена, 6mm Портокал, 8mm Портокал, 10мм Портокал
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
4.4cm
Motobike Направи:
Aprilia,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Победа,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Објектот Тежина:
200kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
3.3cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Име На Модел:
RH2-СС-001-YA
Фитинг големина:
M6;М8;M10
Број На Модел На:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Специјални Функции:
главниот дел на задната суспензија spools лизгачот

Слични производи