.

.

Мото Додатоци Амортизерите Стабилизатор Амортизерите Волан За suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 К1 К3 K6 K8 K11 GSX-R GS500

Мото Додатоци Амортизерите Стабилизатор Амортизерите Волан За suzuki GSXR1000 GSXR600 GSXR750 К1 К3 K6 K8 K11 GSX-R GS500

DEN 930.72
Количината на стоката
Тековен

Функција
- Заврши амортизацијата систем користи чувствителен на брзина технологија.
- Помага во одржување на контрола и намалување на заморот
- Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
- Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила.
- Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни.
- Анти-oxidising и долготрајни.
- Врвен квалитет и безбедност се гарантира
- Лесна Инсталација
Состојба : 100% сосема нов
Позиција на велосипед : Врвот на планината.
Материјал : ЦПУ Машински висок квалитет на алуминиум
Тежина : 382g
Должина : беа 25,5 cm/10.04"
Пакет Се Вклучени :
1 парче Волан Стабилизатор Амортизерите и кутија (Заградата колекции не се вклучени)
Fitment
Оваа Волан Амортизерите одговара најмногу на мотоцикли. Препорачуваме да се инсталира на велосипед кој е над 600cc.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме имајте на ум дека овие волан амортизерите е универзална амортизерите работи како замена на вашата оригинална амортизерите. Ако вашиот велосипед бара заградата за управување амортизерите, тоа бара заградата за оваа амортизерите, како и. Ако веќе немате тоа, повеќето од локалните мотоцикл дилери лесно може да добиете нови делови за вас.

Детални карактеристики

боја:
кориснички
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
ПА-SD-001
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Направени од страна на:
CNC алуминиум
Fitment:
Универзал за повеќето Мотоцикл
Место на Потекло:
Кина

Слични производи