.

.

Мотоцикл амортизацијата декоративни додатоци Боја нерѓосувачки челик креативни производи автомобил-стил, Моторни заштита бесплатен превозот

Мотоцикл амортизацијата декоративни додатоци Боја нерѓосувачки челик креативни производи автомобил-стил, Моторни заштита бесплатен

DEN 763.20
DEN 763.00
Количината на стоката
Тековен

Име на производ : Ling Ју нерѓосувачки челик шок апсорбер покрие Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик Број на производи : еден Карактеристики : 304 од не' рѓосувачки челик производство, вакуум ion позлата боја, ласерско сечење процес

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
2.8cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
Нерѓосувачки челик амортизацијата маска
Објектот Должина:
16cm
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Објектот Ширина:
7.2cm
Објектот Тежина:
0.2kg

Слични производи