.

.

Универзална 22mm Мотоцикл Handlebar Спојки Кочница Лост Заштита на Стража за Kawasaki Ninja 1000 1000R 250 250R 300 300R 400R 650

Универзална 22mm Мотоцикл Handlebar Спојки Кочница Лост Заштита на Стража за Kawasaki Ninja 1000 1000R 250 250R 300 300R 400R

DEN 1136.16
DEN 977.00
Количината на стоката
Тековен

Погодни за : За сите мотоцикли со 7/8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu lar
Начин да се Инсталира
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Детални карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли-Дејвидсон,Победа,Победа,Aprilia,BMW
Име На Модел:
LG-002
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.302kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име:
Мотоцикл Спојки Кочница Лост Заштита На Стража
Совршен за :
22mm(0.87 инчи) стандард handlebar
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Црна / Gold / Портокал / Sliver / Red / Сино / Зелено
Функција:
Заштитете го вашиот сопирачките и спојката држела
meterial:
Алуминиум легура
ОДГОВАРА ЗА:
За Kawasaki Ninja 1000 1000R 250 250R 300 300R 400R 650

Слични производи