.

.

Висок квалитет на Мотоцикл Виткање Rearset Нога Штипки Мотор нога штипки ЗА јамаха МТ 07 MT07 MT09 МТ 09 TMAX500 TAMX 530

Висок квалитет на Мотоцикл Виткање Rearset Нога Штипки Мотор нога штипки ЗА јамаха МТ 07 MT07 MT09 МТ 09 TMAX500 TAMX 530

DEN 1631.52
DEN 1485.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашиот Т продавница
Карактеристики :
материјал тип :
пластични
Боја :
како слик прикажани
состојба :
100% нов бренд,со висок квалитет
квалитет :
1 пар
FITMENT :
ЗА јамаха MT-01,MT-07.МТ-09,Tmax500
TMAX530,YZF-Р3 YZF-R25 R300 R250 R1 R6
слик покажува

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Име На Модел:
FP-035
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Р QIANKONG
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
CNC алуминиум
БОЈА И МОДЕЛ :
за Мотоцикл Footboard Чекори
Име:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Одговара:
ЗА јамаха MT-01,MT-07.МТ-09
квалитет:
1 пар
Fitment:
ЗА јамаха Tmax500 TMAX530,YZF-Р3 YZF-R25
боја:
црвениот портокал црна зелени
Име На Модел:
за Мотоцикл Footboard Чекори
Се вклопат 2:
ЗА јамаха R300 R250 R1 R6

Слични производи