.

.

Универзална 7/822mm Мотоцикл Handlebar Спојки Кочница Лост Заштита на Стража за ТРИУМФ Street Triple R RX ABS БЛИЗНАК 900 Трофеј SE

Универзална 7/822mm Мотоцикл Handlebar Спојки Кочница Лост Заштита на Стража за ТРИУМФ Street Triple R RX ABS БЛИЗНАК 900 Трофеј

DEN 1136.16
DEN 977.00
Количината на стоката
Тековен

Погодни за : За сите мотоцикли со 7/8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu lar
Начин да се Инсталира
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Детални карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati,Харли-Дејвидсон,Победа,Победа,Aprilia,BMW
Име На Модел:
LG-002
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.302kg
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име:
Мотоцикл Спојки Кочница Лост Заштита На Стража
Совршен за :
22mm(0.87 инчи) стандард handlebar
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
Црна / Gold / Портокал / Sliver / Red / Сино / Зелено
Функција:
Заштитете го вашиот сопирачките и спојката држела
meterial:
Алуминиум легура
ОДГОВАРА ЗА:
за ТРИУМФ Street Triple R RX ABS БЛИЗНАК 900 Трофеј SE

Слични производи