.

.

Keoghs Висок Квалитет на Мотоцикл Светлата/центарот на вниманието/светилка/помошни Светлина За Хонда Cb190 Dirt Bike Јамаха Скутер Kawasaki Z1000

Keoghs Висок Квалитет на Мотоцикл Светлата/центарот на вниманието/светилка/помошни Светлина За Хонда Cb190 Dirt Bike Јамаха Скутер

DEN 2160.00
DEN 2052.00
Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
Име на производ : Lingshou светилка L1
Материјал : алуминиум легура / леќа /КРИ фитил
Производ во боја : Црвена / Црна / црвена око / red eye
Производ параметар : DC5-60 V моќност 10 W
Производи е применливо : DC, 5-60 V модели
Количина : еден продажба
Карактеристики на производот : школка на T6063 алуминиум легура на магнезиум има добра отпорност на корозија, доволно цврстина, добри топлина дисипација ефект, долг животен век, заедно со CNC процес на прецизност производство, electroplating и боење, со кул форма дизајн; направи автомобил имаат значителни одделение и вкус!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
0.1cm
Бренд Име:
KEOGHS
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Име На Модел:
0.1
Објектот Тежина:
0.1kg

Слични производи