.

.

Мотоцикл Пред ABS Горниот качулка носот Обтекател за YAMAHA YZF R6S 2006 - 2007 година И R6 2003 2004 2005

Мотоцикл Пред ABS Горниот качулка носот Обтекател за YAMAHA YZF R6S 2006 - 2007 година И R6 2003 2004 2005

DEN 5759.52
DEN 5241.00
Количината на стоката
Тековен

Fitment :
за YAMAHA YZF R6 2003 2004 2005
за ЈАМАХА R6 S 2006 2007 2008 2009
Парчиња : Сите парчиња како на сликата прикажани
Внимание : Завртки не се вклучени
Боја : Бела Unpainted
(Забелешка : обтекател изработен од ABS пластика е unpainted бела, а има и некои мали гребнатинки на него, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика пред употреба). Користете ист степен на ОЕМ лакот обтекател комплет ABS суровина. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, добра еластичност и топлина толеранција, не е лесно да се биде разбиена. Ние прифаќаме Alipay тука.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. М фабриката се опремени лакот во моментов на вашиот велосипед
Може да Се DIY Вашиот Омилен Модел!
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.
Инсталација :
Точно табовите и пред-drilled дупки за да се обезбеди лесен и брз инсталација
Ќе осветленост со други К.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ALLGT
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
за YAMAHA YZF R600 R6S 2006 - 2007 година
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Позиција:
Горниот Пред Носот
ABS за Вбризгување на пластични Материјали:
Високо Квалитетна ABS Пластика

Слични производи