.

.

Мотоцикл Rearview Огледало Мотор Задните Ретровизорите Универзална Мотокрос За Хонда CB900 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 900 Hornet 2002-2006 2003 -2005

Мотоцикл Rearview Огледало Мотор Задните Ретровизорите Универзална Мотокрос За Хонда CB900 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 900 Hornet 2002-2006

DEN 1645.92
DEN 1498.00
Количината на стоката
Тековен


Производ Descprition
CNC машински Т-6063 Алуминиум. Оптички одделение Акрилик Сини Стаклени Огледала Состојба : 100% Сосема Нов Лесно да се инсталира. Количина : 1 пар fitment : Еден Пар CNC Мотоцикл Странични Ретровизори Универзална Изменета на Ретровизорите Handlebar Огледало
Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве молиме не двоумете се да побарате од нас да ги попуст. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Ние сме мило да ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро. Слика дисплеј :

Детални карактеристики

Бренд Име:
AIZHUO
Motobike Направи:
Универзална
Име На Модел:
РМ-007
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.024kg
Материјал Тип:
CNC
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
ЦРНА, ЦРВЕНА СИНА SLIVER ПОРТОКАЛ ЗЛАТО
Fitment:
Универзал ЗА повеќето mortorcycle
Количина:
1 парчиња
превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Функција:
мотоцикл огледало
квалитет:
Висок квалитет

Слични производи