.

.

за 7/8 Универзален Мотор Handlebar CNC Алуминиум Дел се Справи со Рака Костец Барови Завршува За bajaj pulsar 200 ns PULSAR200NS PULSAR

за 7/8 Универзален Мотор Handlebar CNC Алуминиум Дел се Справи со Рака Костец Барови Завршува За bajaj pulsar 200 ns PULSAR200NS

DEN 239.52
DEN 204.00
Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет
Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind.
Количина : Еден пар
Боја : злато/црна/црвена/сино/титаниум/сребрена/зелена
Големина : 7/8" 22cm
Лесно да се инсталира, инструкции за инсталација не се вклучени
Пакетот Вклучува :
Еден пар на мотоцикл handlebar костец завршува (Лево и Право)
Fitment :
Универзален мотор се вклопат за повеќето мотоцикл 7/8"" 22mm се справи со бар
Универзал за хонда, јамаха ktm bmw kawasaki ducati suzuki.. ЗА Benelli BN TNT600 TNT1130 ЗА BMW F650 GS F800 GS F800 R F700 GS ЗА Benelli сребро сечилото BJ250 T-8 ЗА BMW R1200gs R1200 GS 12-13 ЗА BMW S1000 RR HP4 ЗА KAWASAKI Z250 Z800 Z1000 12-13-14-15 ЗА ЈАМАХА XJR400/1300 V-MAX1200 FZ-1 N FZ-6 N ЗА YAMAHA YZF-R1 YZF-R6 FZ1 S FZ6 S ЗА ЈАМАХА V-MAX1700 MT01 ЗА ЈАМАХА FZ09 МТ-09 ..
Answer : ___________________________ Note :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор.
Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.

Детални карактеристики

боја:
зелена, црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Aprilia,KTM,Хонда,Харли-Дејвидсон,Триумф,BMW,Ducati,Benelli,Победа,MV Агуста,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
за bmw kawaski ktm...
Објектот Должина:
45cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
Hand Bar Ends
Функција:
рака бар завршува
Бои:
жолта; сина; зелена;
feature1:
7/8 Рака Бар Завршува Кожна рачка Бар

Слични производи