.

.

Суровини ABS Unpainted Носот Обтекател за Хонда CBR600 F4i 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл Обтекател

Суровини ABS Unpainted Носот Обтекател за Хонда CBR600 F4i 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл Обтекател

DEN 5519.04
DEN 5022.00
Количината на стоката
Тековен

Поштенски не е вклучена.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Fitment : за Хонда CBR600 F4i 2004 2005 2006 2007
Парчиња : Сите парчиња како на сликата прикажани
Внимание : Завртки не се вклучени
Боја : Бела Unpainted
(Забелешка : обтекател изработен од ABS пластика е unpainted бела, а има и некои мали гребнатинки на него, но треба да биде лесно да се изшкуркан или primied и е подготвен да се наслика пред употреба). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение.
Инсталација :
Точно табовите и пред-drilled дупки за да се обезбеди лесен и брз инсталација
Ќе осветленост со други К. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. М фабриката се опремени лакот во моментов на вашиот велосипед
Може да Се DIY Вашиот Омилен Модел!
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ALLGT
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
за Хонда CBR600 F4i 2004 2005 2006 2007
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
30cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
ABS
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични производи