.

.

Батеријата Страна Обтекател Покрие Chrome за Хонда Магна VF750 VF750C 1994-2004 02 03

Батеријата Страна Обтекател Покрие Chrome за Хонда Магна VF750 VF750C 1994-2004 02 03

DEN 3978.24
DEN 3700.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : 100% Сосема Нов Fitment : За Хонда Магна VF750 VF750 C 1994-2004 Сосема нов пар (лево и десно) на хром позлатен Покаже Хром® страна опфаќа. Овие несакани покрива директно ЗАМЕНИ оригиналниот насликани страна опфаќа користење на вашите постоечки grommets Направен од Хром Позлатен ABS, овие опфаќа никогаш нема да рѓа. Брз и едноставен за инсталација, без дупчење, без заварување, не е проблем на сите! Монтажа инструкции не се достапни за оваа точка. Пакет содржи : 1 Пар(лево и Десно) Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Име На Модел:
За VF750
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Обложено ABS

Слични производи