.

.

Мото Додатоци CNC Алуминиум Легура Нога Почива подложка за нозе на Возилото Guard Заштитник Покритие За Јамаха MT07 FZ07 МТ-07 2014-2017

Мото Додатоци CNC Алуминиум Легура Нога Почива подложка за нозе на Возилото Guard Заштитник Покритие За Јамаха MT07 FZ07 МТ-07

DEN 1392.00
DEN 1197.00
Количината на стоката
Тековен


Мото Додатоци CNC Алуминиум Легура Нога Почива подложка за нозе на Возилото Guard Заштитник Покритие За Јамаха MT07 FZ07 МТ-07 2014-2017 Опис : Состојба : 100% сосема нов Објект име : Нога Почива подложка за нозе на Возилото Guard Заштитник Покрие Боја : Црна/Црвена/Сино/Сребрена/Титаниум/Gold/Портокал Тежина : 0.4 KG Материјал Тип : CNC Алуминиум Легура Објект Должина : 6.7 cm/2.46 инчен Објект должина : 10см/3.94 инчен Објект Висина : 1.8 cm/0.71 инчен Fitment : За Јамаха MT07 FZ07 МТ-07 2014-2017 Пакет Листата : 1 x Нога Почива подложка за нозе на Возилото Guard Заштитник Покрие Известувања : да се Обезбеди овој дел одговара за вашиот мотор пред да нарачате. Ако има било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Напомени : да се Обезбеди овој дел одговара за вашиот мотор пред да нарачате. Ако има било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Име На Модел:
За Јамаха MT07 FZ07 МТ-07 2014-2016
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
sepp
Објектот Висина:
1.8cm
Објектот Ширина:
10cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
6.7cm
Состојба:
1005 Сосема Нов
Објектот Должина:
2.46 inch
Објектот Ширина:
3.94 inch
Објектот Висина:
0.71 inch
боја:
Црна, Црвена Сина, Сребрена Титаниум Златен Портокал
Точка име :
Нога Почива Подложка За Нозе На Возилото Guard Заштитник Маска

Слични производи