.

.

beler 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob за Мерцедес Бенц W123 W126 W140 W190 W201 C200 E300

beler 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob за Мерцедес Бенц W123 W126 W140 W190 W201 C200 E300

DEN 378.72
Количината на стоката
Тековен

5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob за Мерцедес-Бенц W123 W126 W140 W190 W201 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : 5 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob за Мерцедес-Бенц W123 W124 W126 W140 W190 W201 W202 Состојба : 100% нови Боја : Црна Точка се вклучени :
Shift Knob x1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Компатибилен :
Одговара за Мерцедес Бенц W190
за C Класа W201 (Ќе одговара : C 180 200 220 280..)
за E Class W123 (Ќе одговара на : E 220 200 250 300..)
за S Класа W126 W140 (Ќе одговара : S 420 280 500 600..)
Функција :
1) Материјал : Висок квалитет на СТП кожа и пластика.
2) Со 5 брзина шема на врвот. Боја нема да избледи надвор.
3) Нов Убава Гроздобер дизајн опрема стап knob. Направете вашиот автомобил елегантен и модерен.
Инсталација :
Лесна инсталација. Само извадете го стариот knob, да ги задржи на бела пластика ракав на gearstic окно, тогаш притисни на новите еден во.
Ве молиме бидете сигурни дека бела пластика врвот ракав на вашиот опрема стап е во добра состојба, во спротивно не би се вклопуваат. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Детални карактеристики

Бренд Име:
beler
Година:
1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
Објектот Тежина:
0.115kg
Материјал Тип:
Висок квалитет на СТП и пластика кожа
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Автомобил модел:
За Мерцедес Бенц C Класа W201 W202 C180 C200 220 280
автомобил модел 1:
За Мерцедес Бенц E Класа W123 E 200 250
автомобил модел 2:
За Мерцедес Бенц S Класа W126 W140 S 420 280 500 600
Објектот се вклучени:
Shift Knob x1

Слични производи