.

.

Двоен Слој Анти Шок Хибрид Оклоп Случај Со Потпирач Shockproof Анти Нула Тешко Телефон Капакот за полнење За Motorola Мото G5 XT1672 @

Двоен Слој Анти Шок Хибрид Оклоп Случај Со Потпирач Shockproof Анти Нула Тешко Телефон Капакот за полнење За Motorola Мото G5

DEN 168.96
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот.
2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита.
Шок и отпорност на трајни силикони дава дополнителна удобност за уредот.
Солиден пластични обезбеди силна одбрана.
Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир.
Боја : Хибрид
Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот.
Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Компатибилен со : за полнење За Motorola Мото G5 XT1672
НЕ за полнење За Motorola Мото G5 Плус !!
Пакет содржи : 1 x Оклоп Случај


Детални карактеристики

дизајн:
Геометриски,Обична,Бизнис,Спорт,Гроздобер
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Карактеристики:
За Motorola Мото G5 XT1672
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
ELEPHONE

Слични производи