.

.

Оклоп Случај За Huawei Чест 7 Lite Карбонски Влакна Текстура Бранеа Силикони TPU Мека Задниот Поклопец За Huawei Чест 5C Случај Shockproof

Оклоп Случај За Huawei Чест 7 Lite Карбонски Влакна Текстура Бранеа Силикони TPU Мека Задниот Поклопец За Huawei Чест 5C Случај

DEN 192.00
DEN 157.00
Количината на стоката
Тековен

ние прифатливо OEM наредби, исто така, поддршка на големо и пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо. Ве молам само љубезно ве молиме почекајте, ќе пристигнат наскоро.
Нормално, ако информациите покажува испрати во странство од Кина, но нема информации покажува пристигна во земјата на дестинација, тогаш тоа треба да биде во Прилагодено дестинација.
https : //www. Но, тоа треба да биде во нашите вети ракување со времето. можете да добиете врвен бренд квалитет по најдобра фабрика цена тука, само pls контактирајте со нас слободно се што ви е потребно.com/store/2960065
Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!

Најновите За Huawei Чест 7 Lite Случај Хибридни Супер Оклоп Карбонски Влакна Текстура Бранеа Силикони За Huawei Чест Случај 5 C
Ние само може да се испрати парцели по безбедносна проверка од страна на Aliexpress, нормално е 24 часа подоцна.Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во рок од 1-3 дена откако исплата потврди, а ние соработуваме со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7days), и ЕМС (13-30days. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.
1 Е било попуст за крупни цел?
Да ! ние може да обезбеди трговија на големо цена. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)
2. Ако сè уште никој премногу долго, можеби тоа е вратено од Сопствени.
DHL,UPS-от и Fedex вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.

Детални карактеристики

Материјал:
TPU Телефон Задниот Поклопец
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Тенок Оклоп Карбонски Влакна Случај Бранеа TPU Задниот Поклопец
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Геометриски,Бизнис,Спортски
Големина:
5.2 inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
Иновации
Број На Модел На:
Карбонски Влакна Бранеа TPU Случај За Huawei Чест 7 Lite / Чест 5C Маска
Материјал:
Силикони, TPU, Карбонски Влакна
Пакет:
Јасно OPP Вреќа Транспарентен Торба
Функција:
Силна Заштита Силен Сигнал Маска
квалитет:
Најновите Висок Квалитет Shockproof Силикони Мека TPU Врвот На+++++
Стил:
Тенок Оклоп Мобилен Телефон Назад Торба Покрие Capa Став Coque Fundas Carcase
Тип:
Карбонски Влакна Текстура Бранеа Луксузни Модни Додатоци Тренд
Луѓе:
За Жена, Маж, Девојки и Момчиња Модерен Одговара Бизнис
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот , Добар По Продажба На Услуги
боја:
Црна, Морнарско, Сива, Црвена, Нане

Слични производи