.

.

Nillkin Магија ЧИ Безжичен Полнач Приемник Случај За IPhone 7 Iphone 7 Плус Iphone7 плус Безжична енергија за полнење на задниот поклопец

Nillkin Магија ЧИ Безжичен Полнач Приемник Случај За IPhone 7 Iphone 7 Плус Iphone7 плус Безжична енергија за полнење на задниот

DEN 833.28
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ Note :
Откако ќе го инсталирате овој чи безжичен приемник случај,исто така треба да имаат Чи безжичен полнач,
на овој линк е само за Чи безжичен приемник случај, не се вклучуваат Чи безжичен полнач
Оваа приемник случај е со магнетни, тоа може добро да работи со Автомобил носителот, можете да уживате во безжични полнење кога ќе се вози
Оваа Чи Безжични Полнење Приемник е специјално дизајниран за i Phone 7 IPHONE 7 ПЛУС. Најефикасен начин за да додадете безжични полнење функција со piggybacking на случај, добро работи со Чи-от за полначот.
ИЗЛЕЗ : 5 V-1 A(MAX)
Произведено во Кина
Сертифицирани со CE FCC ROHS

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Карактеристики:
безжичен полнач на случај
Тип:
Случај

Слични производи