.

.

За Motorola Мото Z2 Игра Двоен Слој Анти Шок Солиден Случај Влијание Заштитна Потпирачот Хард Корица За Полнење За Motorola Мото Z2 Игра @

За Motorola Мото Z2 Игра Двоен Слој Анти Шок Солиден Случај Влијание Заштитна Потпирачот Хард Корица За Полнење За Motorola Мото

DEN 168.96
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Дизајниран за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот.
2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита.
Шок и отпорност на трајни силикони дава дополнителна удобност за уредот.
Солиден пластични обезбеди силна одбрана.
Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир.
Боја : Хибрид
Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот.
Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Компатибилен со : за полнење За Motorola Мото Z2 Игра
НЕ за полнење За Motorola Мото Z Игра !!
Пакет содржи : 1 x Оклоп Случај


Детални карактеристики

Бренд Име:
ELEPHONE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Motorola
дизајн:
Обична,Гроздобер,Геометриски,Бизнис,Спортски
Големина:
5.5 inch
Карактеристики:
shockproof анти лизга влијание капка заштита случај за Мото Z2 Игра

Слични производи