.

.

KISSCASE За Samsung S8 S8 Plus Екран Заштитник Мека 3D Лак Целосно Покривање Филм Случај За Samsung Галакси S8 S8 Plus Екран Заштитник

KISSCASE За Samsung S8 S8 Plus Екран Заштитник Мека 3D Лак Целосно Покривање Филм Случај За Samsung Галакси S8 S8 Plus Екран

DEN 155.52
DEN 124.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Материјал:
за Samsung S8 Плус, за Samsung S8
Пакет:
Едно Парче, Две Парчиња
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
Бренд Име:
KISSCASE
Големина:
For Samsung Galaxy S8 S8 Plus Screen Protector
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Мека 3D Full Покрие Екран Заштитник Филм
дизајн:
Сјајни
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Модел:
За Samsung Галакси S8 S8 Плус Мека Екран Заштитник
Материјал:
Ултра Тенок Мека TPE Екран Заштитник
боја:
Кристално Јасно Како Слика Се Прикажани
Функција:
Анти-Нула, Нечистотија-Отпорни Целосно Покривање Екран Заштитник Филм
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка
Функција во еден:
Ултра Тенок Анти-Нула Филм Екран Заштитник
Функција два:
3D Лак Работ Целосна Покриеност Мека Екран Заштитник Филм
SKU:
GRS60603
Време:
Бренд Нови Целосна Покрие Екран Заштитник За Samsung Галакси S8 S8 Плус

Слични производи