.

.

Мека TPU Носителот Случај за Coque Asus ZenFone2 Ласерски ZE500KL Случај Сјајот Силиконски Прстен Задниот Поклопец За Funda Asus ZE500KL Случај Capa

Мека TPU Носителот Случај за Coque Asus ZenFone2 Ласерски ZE500KL Случај Сјајот Силиконски Прстен Задниот Поклопец За Funda Asus

DEN 143.52
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


Мека TPU Носителот Случај за Coque Asus Zen Fone2 Ласерски ZE500 KL Случај Сјајот Силиконски Прстен Задниот Поклопец За Funda Asus ZE500 KL Случај Capa Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Asus Zen Fone 2 Ласерски ZE500 KL [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Детални карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Метален,Симпатична
Големина:
5.0
Бренд Име:
Blingson
Тип:
Случај
Погоден модел:
За Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Слични производи