.

.

3d Squishy Мачка Случај За Huawei P8 P9 Лајт 2017 Телефон Случај Течни Сјајот Paillette Песок жив песок мека Чест 8 ЛАЈТ Задниот Поклопец

3d Squishy Мачка Случај За Huawei P8 P9 Лајт 2017 Телефон Случај Течни Сјајот Paillette Песок жив песок мека Чест 8 ЛАЈТ Задниот

DEN 239.52
DEN 206.00
Количината на стоката
Тековен

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри коментари откако ќе се примени на објект, на кој ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
*Совршено одговара на обликот. Ние прифаќаме пад на превозот, за повеќе детали, ве молиме контактирајте го нашиот продажен лица
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
*Издржлив и перат. Ако објектот бил оштетен за време на превозот, може да одбие да го потпише тоа, контактирајте со нас велејќи ќе го отфрли пакетот. Ако вашата регистрирана адреса на е различна од вашиот превозот адреса, ве молиме испратете ни подетални превозот адреса, кога ќе поставите вашата цел. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Ние прифаќаме методите на плаќање е поддржано од Ali Express платформа како Master Card, Visa, Boleto Bancario, Маестро, Web Money, QIWI Паричник, Банкарски Трансфер и Western Union итн. Пред да се врати ве молиме контактирајте го нашиот продажен прво, советуваат вашата нарачка број и специфична причина за враќање. Во врска со тоа како да се направи ревизија на вашите повратни информации од позитивни или неутрални да се позитивни, може да се однесуваат на "Како можам да го ревидира повратни информации?" на помош центар на Ali Express. Потоа ќе брод сте нов објект, што е можно поскоро. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Производите со квалитетот на прашања поврзани би можел да се врати за размена или наплата со контактирање нашите продажни во рок од 7 дена по приемот на стоката.

Детални карактеристики

Материјал:
за P8 Лајт 2017, за P9 Лајт 2017, за Чест 8 Лајт
Бренд Име:
XINKSD
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Business,Abstract,Transparent,Plain,Sports,Cute,Glossy,Animal,Squishy,Matte,Glitter,Patterned,Exotic,Jewelled
Големина:
5.2inch
Карактеристики:
Транспарентна
Материјал:
Мека TPU Јасно Силика гел
Стил:
3d Squishy Мачка Случај За Huawei P8 P9 Лајт 2017 Телефон Случај
Функција:
Анти-удар
боја:
пинк синозелена виолетова
квалитет:
Течни Сјајот Paillette Песок жив песок мека Чест 8 ЛАЈТ Задниот Поклопец
Карактеристики:
Жив песок мека Чест 8 ЛАЈТ Задниот Поклопец
Шарени Уметноста:
За Huawei P8 P9 Лајт 2017 Телефон Случај Течни Сјајот Paillette Песок Qu
Видиме Случаи:
Назад Куќа Худ Школка Торба Capa Случај
Големина:
For Huawei P8 P9 Lite 2017 Phone Case

Слични производи