.

.

за К3 Забелешка Луксузни Bling Сјајот Ротирачки Прстен Носителот Случај за Леново К3 Забелешка Мек, Флексибилен TPU Назад Флип Покритие за Леново A7000

за К3 Забелешка Луксузни Bling Сјајот Ротирачки Прстен Носителот Случај за Леново К3 Забелешка Мек, Флексибилен TPU Назад Флип

DEN 143.52
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


за К3 Забелешка Луксузни Bling Сјајот Ротирачки Прстен Носителот Случај за Леново К3 Забелешка Мек, Флексибилен TPU Назад Флип Покритие за Леново A7000 Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Леново К3 Note / Леново A7000 [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Детални карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Метален,Симпатична
Големина:
5.5
Бренд Име:
Blingson
Тип:
Случај
Погоден модел:
За Леново К3 Забелешка Леново A7000
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Слични производи