.

.

За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL Сјајот Прстен Случај За Coque Asus ZC551KL Случај Меки Силиконски TPU Држачот За ZC551KL Телефон Случаи

За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL Сјајот Прстен Случај За Coque Asus ZC551KL Случај Меки Силиконски TPU Држачот За ZC551KL Телефон

DEN 143.52
DEN 96.00
Количината на стоката
Тековен


За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551 KL Сјајот Прстен Случај За Coque Asus ZC551 KL Случај Меки Силиконски TPU Држачот За ZC551 KL Телефон Случаи Продажба Поени>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551 KL [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Детални карактеристики

Бренд Име:
Blingson
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Со Прст Прстен,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Обична,Сјајна,Проѕирна,Метален,Симпатична
Големина:
5.5
Тип:
Случај
Погоден модел:
За Asus Zenfone 3 Ласерски ZC551KL
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Слични производи