.

.

Едноставна Моден Стил Вистински Кожа Случај Назад Телефон Покрива Кожата, Huawei Колега 9 Mate9+Бесплатен Подарок

Едноставна Моден Стил Вистински Кожа Случај Назад Телефон Покрива Кожата, Huawei Колега 9 Mate9+Бесплатен Подарок

DEN 1967.52
DEN 1790.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Ние ќе работиме со вас да го реши секој proble
. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе.
Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз СТП Кожа Стил : Мода Компатибилен модел : за Huawei Колега 9 Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер.

Детални карактеристики

Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
5.9
дизајн:
Обична
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
QIALINO
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0599
Тип:
Случај

Слични производи