.

.

За Xiaomi Redmi Забелешка 4 / Забелешка 4 Про 5.5 Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот На Држачот

За Xiaomi Redmi Забелешка 4 / Забелешка 4 Про 5.5 Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај

DEN 167.52
Количината на стоката
Тековен

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство, ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ќе биде многу ценет.5" Заслепуваат Shockproof Мека Silicon & Тешко Пластични Двојна Оклоп Назад Случај Стојат Капакот На Држачот
Карактеристики :
*Солиден заштитни случај со стенд
*Хибриден случај со флексибилни tpu внатрешниот кожата и тешко школка ' рбетот
*Карактеристики изградена-во потпирачот така што може да проп телефонот во хоризонтална положба
*Може да се види и почувствува заслепуваат текстура
*Вашиот телефон е целосно функционална во овој случај
*Форма-одговара дизајн се вклопува како ракавица
*Боја : Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
Компатибилен Модел :
*За Xiaomi Redmi Забелешка 4 / Забелешка 4 Pro / Забелешка 4 Премиер 5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.
Контакт со НАС на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ако објектот не е како што е опишано, ние може да се направи враќање на парите или замена за вас.

Детални карактеристики

Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Големина:
5.5 Inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
HANPINYOU
Материјал:
Премиум Хибрид Солиден Rubberized Тешко PC + Мека TPU/Гума
Карактеристики:
Не се лизга, W/ Потпирачот, Мека handfeel
Стил:
Влијание Тешки Defender Случај
Тип:
Монтиран Случај/Кожа/Школка
боја:
Црна, Сина, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Бела
дизајн:
Воена 2 во 1 Комбо Носителот Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Hongmi Redmi Забелешка 4 / Забелешка 4 Pro / Забелешка 4 Премиер 5.5 Инчен

Слични производи