.

.

Леново K5 Случај Леново K5 Покрие Youthsay Заштитна Тврда Гума Силиконска Маска За Леново K5 Случај За Леново Атмосфера K5 Плус Маска <

Леново K5 Случај Леново K5 Покрие Youthsay Заштитна Тврда Гума Силиконска Маска За Леново K5 Случај За Леново Атмосфера K5 Плус

DEN 196.32
DEN 163.00
Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
{ Модел Број} : За Леново Атмосфера K5/K5 Плус /Лимон 3 A6020 Случај 5.0 инчен
{Материјал} : Направени Со Висок Квалитет Со Силиконска + Пластика
{ Функција} : Потпирачот+D ual Слој Оклоп+ Не се лизга Школка + Моден Бизнис Стил
{Функција} : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме !
Забелешка : За превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини со
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

Детални карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Тешки Заштита
дизајн:
Обична,Ткаеше,Бизнис
Големина:
Phone Case For Lenovo Lemon 3 ,For Lenovo K5+ ,For Vibe K5 5.0 inch
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Youthsay
Компатибилен Бренд:
Леново
Компатибилен Модел:
Заштитни Случај За Леново Атмосфера K5 Плус ,За Лимон 3 K32C36 A6020a46
Стилот 1:
Silicon & Крути Пластични & Гума & Гел & TPU
Стил 2:
Shockproof capa став заштита нечистотија-отпорни, отпорно на гребење
Стилот 3:
Црна, сина, сива црвено злато Бела телефон школка стил
Стилот 4:
Едноставни Модни анти-удар заштитник покрие тешко Школка
Стилот 5:
Врвен Квалитет на Гел Поддршка Заградата делукс Цврсти и Издржливи
Стил 6:
Стилски двоен слој defender влијание capinha бизнис Луксузен Стил

Слични производи