.

.

Црна CNC Легура Knurled Крстот Thumbscrew Мотоцикл Седиште Планината Ореви Гром Завртка За Харли Спортски Туринг #6227

Црна CNC Легура Knurled Крстот Thumbscrew Мотоцикл Седиште Планината Ореви Гром Завртка За Харли Спортски Туринг 6227

DEN 119.52
Количината на стоката
Тековен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ова е гром со 6mm конец, pls се обезбеди големината на темата е вашата потреба пред понуда
Specificotion : 100% сосема нов Направен од Високо Квалитетни Алуминиумски + CNC Занает Навој дијаметар : 6mm Тема Должина : 18mm Може да Се Користи Како Монтирање Завртки За Седиште/обтекател/ветробранското стакло/Табличка Лесна инсталација, без измена бараат
Пакет Се Вклучени :
1pc 6mm Тема Легура Персоналните Гром Завртка

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
POPNOW
Година:
Нови
Специјални Функции:
Сребро.
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
0.02kg
Име На Модел:
6227
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
1.8cm

Слични производи