.

.

JEAZEA 20pcs 17mm Тркала Повлечи Орев Центар Покрие Капи Отстранување Алатка За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Ауди А1 А4 А3 П5 Q7 2013 2014 2015 321601173A

JEAZEA 20pcs 17mm Тркала Повлечи Орев Центар Покрие Капи Отстранување Алатка За ФОЛКСВАГЕН Голф Passat Ауди А1 А4 А3 П5 Q7 2013

DEN 186.72
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 20pcs 17mm Тркала Повлечи Орев Центар Покрие Капи + Отстранување Алатка За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Passat Ауди А1 А4 А3 П5 Q7 2013 2014 2015 321601173 A 8 D0012244 A
Состојба : Нова Материјал : пластични Боја : Црна/Сива/Red/Жолта/Зелена Големина : 17mm Производителот Дел Број : 321 601 173 A, 321 601 173 A, 321601173 A / 8 D0012244 A Објект се вклучени :
Тркала центар орев капа x 20
Отстранување алатка x 1 Компатибилност :
За 2013-2014 Година Audi A1
За 2013-2015 Ауди А3
За 2015 Ауди А3 Quattro / A8
За 2014-2015 Audi A4 / A4 Quattro / A5 / А5 Quattro / A6 / A6 Quattro / О7 Quattro / A8 Quattro
За 2014-2015 Ауди П5 / Q7 / TT Quattro
За 2014 година Ауди ТТ
За 1998-2002 "ФОЛКСВАГЕН" Cabrio
За 1998-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta / Passat
Ова Е Замена Објект, Не Е Оригинална
Карактеристики Лесна инсталација. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Специјални Функции:
спречување на завртки од rusting
Година:
2014
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JEAZEA
боја:
Црна/Сива/Red/Жолта/Зелена
Големина:
17mm
Производителот Дел Број:
321 601 173 A, 321 601 173A, 321601173A
одговара 1:
За Ауди А1 2013 2014 Година
Се вклопат 2:
За Ауди А3 2013 2014 2015
Одговара 3:
за ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф Зајакот Jetta Tiguan
Одговара 4:
За ФОЛКСВАГЕН Голф / Jetta / Passat 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

Слични производи