.

.

100pcs/многу Месинг вметнете М4*5 OD=4.2 Преку нишката месинг вметнете орев / knurled ореви за инјектирање калапи

100pcs/многу Месинг вметнете М4*5 OD=4.2 Преку нишката месинг вметнете орев / knurled ореви за инјектирање калапи

DEN 101.76
DEN 92.00
Количината на стоката
Тековен

100pcs/многу Месинг вметнете M4 X5 Преку нишката месинг вметнете орев / knurled ореви за инјектирање калапи
ID=M4mm OD=5.2 L=5mm
ако ви требаат повеќе квалитет, pls контактирајте со нас за подобра попуст.

Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M4x5
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
дувачкиот вметнете нут

Слични производи