.

.

500PCS/БРОЈ 1/4w 0.25 w 5% Јаглерод Филм Отпорник Комплет 50 Вредности Асортиман Пак се Меша Избор 1 ohm-10M 50 ohm Вредности Секој 10PCS

500PCS/БРОЈ 1/4w 0.25 w 5% Јаглерод Филм Отпорник Комплет 50 Вредности Асортиман Пак се Меша Избор 1 ohm-10M 50 ohm Вредности

DEN 151.20
Количината на стоката
Тековен

2 К 10 K 12 K 22 K 33 K 39 K 47 K 56 K 68 K 100 K 130 K 150 K 180К 220 K 270 K 330 K 390 K 470 K 560 K 680 K 1 M 2.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.7 М 10 M
Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Пакетот вклучува : 1 R 7.5 Р 10 R 22 R 39 R 47 R 68 R 75 R 100 R 130 R 150 R 220 R 360 R 470 R 680 R 1 K 1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детални карактеристики

Бренд Име:
WEIDILY
Температурата На Работа:
-
Номинална моќност:
-
Температурата Коефициент:
-
боја:
Повеќе
Број На Модел На:
1/4W
Тип:
Јаглерод Филм Отпорник
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
1%
Технологија:
Јаглерод Филм
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови

Слични производи