.

.

3200W Мини Нерѓосувачки Челик Материјал Преносни Отворено Виткање Шпорет на Гас Кампување Пешачење Пикник Шпоретот Кампување Шпоретот Сплит Режач

3200W Мини Нерѓосувачки Челик Материјал Преносни Отворено Виткање Шпорет на Гас Кампување Пешачење Пикник Шпоретот Кампување

DEN 385.44
DEN 297.00
Количината на стоката
Тековен


3200 W Нерѓосувачки Челик Материјал Преносни Отворено Виткање Шпорет на Гас Кампување Пешачење Пикник Шпоретот Кампување Шпоретот Сплит Режач
100% Сосема Нов и висок квалитет Забелешка : 1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. 2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, алуминиум, бакар, алуминиум. Гориво : Бутан Моќ : 3200 W Палење метод : прирачник за електрични оган Димензии : ширина : 11cm * висок 7.5 cm, виткање ширина 7.5 cm висока 7.5 cm Пакет се вклучуваат : 1 * Шпоретот
1 * Пластична Кутија

Детални карактеристики

Расположливиот:
No
Капацитет:
3-5
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Модел:
xxxxx
Бренд Име:
циклус зона
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Тип:
режач
Структура:
Еден-Парче
Примена На Метод:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Леќата Тип:
Други
Гориво:
Други
Стил:
Отворено
Автоматско Алармантна или Не (Литургија):
No
Со Гориво или Не:
No
категорија:
Шпорет На Гас
Со Дрвена Рачка или Не:
No
Шпорет Тип:
Шпорет На Гас

Слични производи