.

.

Моторот Лизгачот Заштитник ЗА SUZUKI GSXR 1300 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 GSX Р 1300 Паѓа Заштита GSXR1300

Моторот Лизгачот Заштитник ЗА SUZUKI GSXR 1300 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 GSX Р 1300 Паѓа Заштита GSXR1300

DEN 2992.32
DEN 2573.00
Количината на стоката
Тековен


Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита. Висока Температура Отпор. 100% Сосема Нов и врвен квалитет. Anodiced боја слој да се задржи производи изгледате одлично за годините што доаѓаат. Материјал : 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила. Бои : Црна,Црвена Црна,Сина, Црна,Зелена Црна, Злато, црна,Бела Црна,Сива Црна. Fitment : ЗА SUZUKI GSXR 1300 HAYABUSA 1999-2007 Пакет се Вклучени : 1 Пар X Мотор Лизгачи (Заградата се Вклучени) инструкции за Инсталација Не се вклучени. НАПОМЕНА : ве Молиме контактирајте со нас ако имате било какви прашања.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Висина:
000inch
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
EG041B
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за супериорна сила
Модел:
EG041B
Посебна Карактеристика:
Паѓа Заштита
Fitment:
99-07 GSXR 1300 HAYABUSA

Слични производи