.

.

1Pc Нова Двојна Рачка Бебе Солидна Тренер Првенство Слама Тип на Чаша Бебе Деца Деца Хранење Вода за Пиење Чаша

1Pc Нова Двојна Рачка Бебе Солидна Тренер Првенство Слама Тип на Чаша Бебе Деца Деца Хранење Вода за Пиење Чаша

DEN 199.68
DEN 158.00
Количината на стоката
Тековен


должина:14.3 cm/5.63"
wigth14.5cm/5.71"

Детални карактеристики

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Број На Модел На:
Хранење Вода За Пиење Чаша
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Големина:
Feeding Drinking Water Cup
Материјал:
PP
Возраст:
> 6 месеци
Бренд Име:
babyage

Слични производи