.

Егзотични пејзажи Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови Ве

Тековен

( Печатени е полесно отколку unprinted ) 11 CT се користат 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод ( 11 CT е полесно

Тековен

Со насоките на "Чесност прво, Клиент основно", ние ќе континуирано подобрување на нашите производи " квал

Тековен

Романтична Приказна Цртан филм Панда Дома Декорација Сликарство Крстот Бод Везана DMC DIY Печатење КрстБо

Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Тековен

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за н

Тековен

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT&18 CT, Riolis 1603 Зима венциБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот

Тековен

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT,Богородица МаријаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 200 X300

Тековен

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

Тековен

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеРадост нед

Тековен

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Кога ќе нар

Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Тековен

Среќен Коњ Смета Крстот Бод рачно изработени 11 CT печатени 14 CT Крстот Бод животни КрстБод Комплет Вез за

Тековен

Бесплатни Бродот Волци Неколку Сликарство Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод животни КрстБод Комплет В

Тековен

На Кур Модел се Смета Крстот Бод рачно изработени 11 CT печатени 14 CT Крстот Бод животни КрстБод Комплет Ве

Тековен

" Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida xбод ткаенина, ЦрноБел PDF Шема на табелата со Симб

Тековен

09 / set Користете растворливи заштита на животната средина материјал Тоа, исто така, може да биде прекра

Тековен

Риболов мачки Модели Смета Крстот Бод DIY 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставен Кинески Крстбод Колекции Везови Вез

Тековен

Ништо pilowcase перница јадроБренд име : Lao Jie Yuan Апликација : home / хотел / канцеларија декорација & подарок CT : 11

Тековен

15 / set По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а

Тековен

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT&16 CT&18 CT, Божиќ EmailБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 128 X19

Тековен

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT&18 CT, Кутре азбукаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 218 X4

Тековен

45 / set Опис : Големина(W*H) : 54cm*87cm ( 14 CT ) , 68cm*111cm ( 11 КТ ) на Теми Боја Количина : 73 Боја (Embroidering ткаенина) : БелаОп

Тековен

Големина е прирачник за мерење, не може да биде околу 13 см мерење грешка, тоа му припаѓа на нормални ситу

Тековен

Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас Но, ако имате било каков проблем при примање на пра

Тековен

Преку вез игла, конецот за одржување на должината на различните, да се осигура дека ткаенина е лево на 2 к

Тековен

Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е проф

Тековен

Опис : Платно Големина : 36 см*47cm(14 CT) 45см*59cm (11 CT) (не надвор рамка) Боја (embroidering ткаенина) : Бела Материјал : П

Тековен

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода

Тековен

Тоа unprinted со бело платно, сите треба да се целосно emborider 11 CT тип ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насо

Тековен

добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling 100% сосема нов Ве молиме контактирајте со нас

Тековен

Ние брод менаџерските нарачки во рок од 12 дена по расчисти исплата Ве молиме контактирајте со нас добра

Тековен

Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.Зедницата однапредПроизводителот може да понуди подобр

Тековен

по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме

Тековен

13 / парче САД $ 19 Моделот е отпечатена на платно ( 11 CT ), па пред завршувањето крои, на платно не може да го д

Тековен

По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а пото

Тековен

11417741059708969 Топла продажба парче парче Во есента birches, смета отпечатена на платно DMC 14 CT 11 CT Крстот Бод коле

Тековен

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО "Се вклучени во овој комплет се : белат

Тековен