.

.

Радост недела Везана Занаети 14CT печатени Везови Цвет кошница (4) Смета Крстот Бод Комплет Наместен Коњ Шема

Радост недела Везана Занаети 14CT печатени Везови Цвет кошница (4) Смета Крстот Бод Комплет Наместен Коњ Шема

DEN 657.60
DEN 336.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
31*32cm
11CT:
40*41cm
Точка Бр.:
H504
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Слични производи