.

.

Везана,Романтични љубовници бакнеж луѓе 14 Смета За вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои дома декор

Везана,Романтични љубовници бакнеж луѓе 14 Смета За вез,DIY DMC Крстот бод за полнење,Уметност Шема Крст-Крои дома декор

DEN 911.52
Количината на стоката
Тековен


Превозот
1. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект.
Ако треба да се избере EMS, ве молиме контактирајте со нас. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот забелешка : 14ct бела 2 конец, значи 14ct бело платно( НЕ печатени), embroider со 2 стои тема.
Такси превозот е платена од страна на купувачот. Ве молиме контактирајте со нас
.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние брод на Светот. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. Ние брод менаџерските нарачки во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Други Политики
1.Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 45 X56cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:55 X66cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно Боја :19 предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT бело платно
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
dahlia
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
маслото:
Моден
бело платно:
14CT Unprinted Крстот Бод колекции

Слични производи