.

.

Радост недела Муслимански стил Моли на Аллах да се зголеми моето знаење верски крстот бод модели везана рака извезени

Радост недела Муслимански стил Моли на Аллах да се зголеми моето знаење верски крстот бод модели везана рака извезени

DEN 1128.00
DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен


Фабриката за директна продажба
Фабриката официјалната продавница со нашата фабрика Qualifiedfor вашиот најголемиот Дел наредби.
Квалитетот и цената однапред
Висок квалитет со фабрика цена, Нашите клиенти сигурно ќе уживаат највисок оценување на работата.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот.
Уникатна технологија на печатени ткаенини
Навистина се исполнат целта на dispensable табелата читање.
Обезбеди 30% до 300% повеќе од теми за секој проект.Моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан. Со цел да се обезбеди висок квалитет на производи,решенија врз основа на потребите на клиентите и servise. : ML030
Име : Моли на Аллах да се зголеми моето знаење
OEM/ODM/OBM/OSM се достапни
Спецификација : 14 CT
Големина на : 50×50
Спецификација : 11 CT
Големина : 64×64
Бода : 22414
Боја : 11
Содржи : ткаенина,конци,игли,шема, инструкции и пакет
Примена : дома декорација, децата, образованието, уметноста колекција, подарок-давање, забава
Answer : ___________________________ Note :
1.
Материјалот е еколошки не-токсични
Производи' материјал е еколошки не-токсични, кои имаат SGS тест извештај. Ова е DIY колекции, треба да везови себе
2. Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува.
Силна дизајн способност
Повеќе од 6000 крстот бод дизајни досега
Повеќе од 30 нови дизајни секој месец
Се прилагодите дизајни на располагање
Научна тема пресметка
Да се ослободи од индустријата тежок проблем недостаток.

Детални карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Муслимани
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
50*50CM
11CT:
64*64cm
Точка Бр.:
ML030
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Слични производи