.

.

2 парчиња НОВИ Калеми за Палење 90919-02235 За Тојота NADIA 2.0 L VISTA/VISTA ARDEO 1.6 L

2 парчиња НОВИ Калеми за Палење 90919-02235 За Тојота NADIA 2.0 L VISTA/VISTA ARDEO 1.6 L

DEN 2133.60
Количината на стоката
Тековен


2 парчиња НОВИ Калеми за Палење 90919-02235 За Тојота NADIA 2.0 L VISTA/VISTA ARDEO 1.6 L
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Детални карактеристики

Материјал:
метални+пластика
Тип:
Затворена Магнетно
Производителот Дел Број:
90919-02235
Осветленост Дел Број:
9091902235
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
Malcayang

Слични производи