.

.

Авто Мотор Делови Палење Серпентина ОЕМ 19500-87101 одговара за ТОЈОТА DAIHATSU Палење Серпентина

Авто Мотор Делови Палење Серпентина ОЕМ 19500-87101 одговара за ТОЈОТА DAIHATSU Палење Серпентина

DEN 1267.20
Количината на стоката
Тековен


Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници)
Услови & Состојба
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Авто Мотор Делови Палење Серпентина ОЕМ 19500-87101 одговара за ТОЈОТА DAIHATSU Палење Серпентина
за :
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.

Детални карактеристики

Бренд Име:
GZKAIMIN
Тип:
Отворете Магнетно
Производителот Дел Број:
19500-87101
Осветленост Дел Број:
19500-87101
Материјал:
19500-87101
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење

Слични производи