.

.

100ML 120ML 200ML 10&20pcs/многу DIY Празни Козметички Емулзија Шише, Пластични Јасно Тонер Бамбус Сад, ПЕТ Козметички Шише

100ML 120ML 200ML 10&20pcs/многу DIY Празни Козметички Емулзија Шише, Пластични Јасно Тонер Бамбус Сад, ПЕТ Козметички Шише

DEN 2770.56
DEN 2494.00
Количината на стоката
Тековен


100 ML 120 ML 200 ML 10pcs/многу 20pcs/многу DIY Празни Козметички Емулзија Шише, Пластични Јасно Тонер Refillable Сад, ПЕТ Козметички Течни Шише
Бесплатен Превозот -10pcs/многу-20pcs/многу-
Точка Име : Козметички Тонер За Шише
Капацитет : 100ml, 120ml, 200ml
Материјал : Пластични + Бамбус
Отворање Големина : 24/410
Количина : 10pcs, 20pcs

Детални карактеристики

боја:
100ml 20Pieces, 120ml 20Pieces, 200ml 10Pieces
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml, 120ml, 200ml
Број На Модел На:
Козметички Тонер За Шише

Слични производи