.

.

20PCS 50МЛ Јасно Пластика Beaker Задебелување Мерење на Купот Со Рачка Точни Скала За Училиште Лабораторија Кујна кафуле

20PCS 50МЛ Јасно Пластика Beaker Задебелување Мерење на Купот Со Рачка Точни Скала За Училиште Лабораторија Кујна кафуле

DEN 2040.00
DEN 1836.00
Количината на стоката
Тековен


20 PCS 50МЛ Јасно Пластика Beaker Задебелување Мерење на Купот Со Рачка Точни Скала За Училиште Лабораторија Кујна кафуле
Бесплатен Превозот-20 ПАРЧИЊА/Многу-
Точка Име : Beaker
Материјал : ПП Пластични
Боја:Јасно
Капацитет : 50МЛ

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ML
Број На Модел На:
Beaker3

Слични производи