.

.

100ml МАСТИ &КРАТКИ МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ пластични шише бело/црна пумпа лосион /шампон / емулзија, телото лосион за козметичка пакување

100ml МАСТИ &КРАТКИ МИЛЕНИЧЕ ШИШЕ пластични шише бело/црна пумпа лосион /шампон / емулзија, телото лосион за козметичка пакување

DEN 2664.00
Количината на стоката
Тековен


DIA48 MM
HEIGHT105 MM
Имаме бела/транспарентен/кафеава боја за вашата referrence, ако треба ,pls контактирајте со нас .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ml
Број На Модел На:
NNAP-100ZY
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
лосион шише
Пластични Тип:
домашно милениче
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи