.

.

10pcs 30-500ml сина Алуминиум празни спреј шише пластична капа за Фина Магла Рефил козметички спреј тегла Примерок subpackage патување

10pcs 30-500ml сина Алуминиум празни спреј шише пластична капа за Фина Магла Рефил козметички спреј тегла Примерок subpackage

DEN 1334.88
DEN 1228.00
Количината на стоката
Тековен

Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .итн
За Превозот :
1.
10pcs 30/50/60/80/100/120/150/200/250/300/500ml Сина Алуминиум празни спреј шише пластична капа за Фина Магла Рефил козметички спреј тегла Примерок subpackage патување шишиња
Производот= (сино) Alunminun шише+(сребро) Alunminun спреј главата+ ( пластика или алуминиум) Ззп
Следните податоци за рачно мерење, има некои грешки, ве молиме во вид преовладуваат
Големи нарачки може да ви даде попуст ,
Ве молиме да се консултирате со клиентите!
ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.
За Плаќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
За Враќање :
1. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Повратни Информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.

Детални карактеристики

Спецификации:
30ml, 50мл, 60ml, 80ml, 100ml, 120ml, 150ml, 200ml, 250ml, 300ml, 500ml
боја:
пластична капа, алуминиум капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30/50/60/80/100/120/150/200/250/300/500ml
Број На Модел На:
159

Слични производи