.

.

Бесплатна испорака на 22mm-38mm нова голема флорални grosgrain лента 10 јарди коса додатоци diy лак вратоврска и свадба декорација чипка

Бесплатна испорака на 22mm-38mm нова голема флорални grosgrain лента 10 јарди коса додатоци diy лак вратоврска и свадба декорација

DEN 182.40
DEN 182.00
Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на нашиот магазин
Предмет : grosgrain лента
Материјал : 100% полиестер влакна
Суровини : Увезените суровини grosgrain полиестер влакна Европа зелена high-tech текстилни бои
Процес : преносот на топлината, умре печатење
Пакување : 10 јарди/многу
Слики : сите слики во оваа продавница се направи во реалниот живот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купат.
Превозот : Таа ги зема околу 15 — 25 дена и тоа може да потрае неколку дена за да имаат строги царински проверки
користете: Децата коса лакови, лакови, минијатурни капи, свадба декорации,d ecorate девојки фустани, фестивали, партии, партијата декорација, итн
Забелешка : боја на лентата може да се разликува малку во зависност од причината на екранот

Детални карактеристики

боја:
22mm, 38mm, 25мм
Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Број На Модел На:
Лента
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
22mm-38mm

Слични производи