.

.

ОБИЧАЈ Морнарица 2 парче сет жените деловни костуми дами формално панталона одговара за свадби женски панталоните им одговара на жените работа одговара

ОБИЧАЈ Морнарица 2 парче сет жените деловни костуми дами формално панталона одговара за свадби женски панталоните им одговара

DEN 4752.00
Количината на стоката
Тековен

Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Исто така, службата е uppermost. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело.
Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни.
Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Детални карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Сомот
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Слични производи