.

.

Нови Панталона Им Одговара На Жените Небото Сино Повик За Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Костуми Домот Панталона Одговара На Лето, На Пролет Оби?

Нови Панталона Им Одговара На Жените Небото Сино Повик За Статистика Деловни Костуми Формална Работа Носат Костуми Домот Панталона

DEN 4752.00
Количината на стоката
Тековен

Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа.кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело.Ако купите два или повеќе елементи заедно. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа.
Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.
Cheers
Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно.
Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација.
започнете
крајот
Добредојдовте во мојата продавница
Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!
Имаме сопствена фабрика во Кина.Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот.Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : (Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.)
Одговара на Располагање Боја Шема : (можете да ја промените одговара на бојата)
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : (можете да ја промените вест и вратоврска боја)
Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union.
Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детални карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал Состав:
Памук помеша
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Слични производи