.

.

НОВИ Сина дама панталоните костум женска деловни костуми женски формално панталона одговара за свадби формално канцеларијата униформа работа одговара

НОВИ Сина дама панталоните костум женска деловни костуми женски формално панталона одговара за свадби формално канцеларијата

DEN 4752.00
Количината на стоката
Тековен

Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи.
започнете
крајот Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ве молиме не да се мешаат. Ако купите два или повеќе елементи заедно.Со среќа!!!
. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме! 3. Исто така, службата е uppermost. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детални карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Сомот
Бренд Име:
auguswu
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни

Слични производи