.

.

Канцеларијата на Единствени Дизајни Женска Одговараат Палто со Панталони Формално Одговара за Свадби Женска Панталоните Костум Канцеларијата Дама Одговараат Да?

Канцеларијата на Единствени Дизајни Женска Одговараат Палто со Панталони Формално Одговара за Свадби Женска Панталоните Костум

DEN 4751.52
DEN 4419.00
Количината на стоката
Тековен

Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ве молиме не да се мешаат.Со среќа!!!
. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ако купите два или повеќе елементи заедно. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
Notched
is_customized:
Yes
Затворање Тип:
Двојно Гради
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Слични производи