.

.

Директна Продажба На Жените Вечер Панталона Одговара Нова Мода Есен Сопствени Направени Обичните Жени Домот Тенок Едно Копче Ол Одговараат На

Директна Продажба На Жените Вечер Панталона Одговара Нова Мода Есен Сопствени Направени Обичните Жени Домот Тенок Едно Копче

DEN 4224.00
DEN 4013.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте во Мојата Продавница : Ние сме фабрика продавачот .ние може да направи било боја,која било големина и било дизајн ,добредојдени се прилагодите Молам да ми кажете на вашата големина и боја befor e цел да Одговара, Вклучувајќи ( Јакна + Панталони ) Како да се измери ? ( Инчи или сантиметри )
1 . Деколте = ? 2 . Рамо = ? 3 . Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Врвка за околу = ? 6 . Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Половината = ? 9 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . панталони Должина = ? 12 . Бедрото = ?
13 . Висина = ? 14 . Тежина = ?
Големина На Табелата (Изберете Големина За Големината На Табелата)
ОДГОВАРААТ на боја картичка ( Можете да ја смените бојата на облека )
Сатенски боја картичка ( Можете да ја смените бојата на вест и вратоврска )

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Број На Модел На:
NV1035
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
OnnPnnQ
is_customized:
Yes
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Материјал:
Волна
Облека Должина:
Редовни
Материјал Состав:
Волнени мешавина

Слични производи