.

.

YUFEIDA Faux Кожа Еластична Обликувањето Хип Црни Панталони Дупка Готски Латекс Catsuit Фетиш Костим СТП Femme Молив Водат Панталони

YUFEIDA Faux Кожа Еластична Обликувањето Хип Црни Панталони Дупка Готски Латекс Catsuit Фетиш Костим СТП Femme Молив Водат Панталони

DEN 1066.56
DEN 768.00
Количината на стоката
Тековен


УСЛУГА :
1. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
Материјали : Најлон+Spandex Тип : Жени секси теди Боја : како се покаже на сликата Големина : M L XL Повод : Clubwear/Nightwear Сезона : ALL Нето Тежина : 0.24 КГ Пакет : 1 *Панталони
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање на спорот.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
yfd02-X6652
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
дупка
Должина:
Ankle-Length Pants
Бренд Име:
yufeida

Слични производи